Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Szukam firmy sprzedającej szamba.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, potrzebuję informacji o jakiejś dobrej firmie, sprzedającej szamba betonowe – czy ktoś z was ma może sprawdzone namiary na kogoś komu da się zaufać? Będę wdzięczna za wpisy, dziękuję z góry.
A z jakiego rejonu Polski jesteś? Bo firmy są różne, ciężko tak w ciemno podać. Wink
Jakbyś szukała kogoś od betonowych szamb w Lublinie, to ja ci mogę pomóc. Mam naprawdę sprawdzonego producenta, który za niewielkie pieniądze sprzedaje dobre szambo i zajmuje się jego montażem, więc jakby to był Lublin, pisz.
No akurta nie Lublin, a szkoda – bo mnie zainteresował ten producent. Faktycznie jak szambo to i montaż – chyba dobrze by było mieć dwa w jednym, zakup szamba i montaż z jedną ekipą. Jest tak – że kto sprzedaje ten i montuje?
Wydaje mi się, że tak – przynajmniej te firmy które ja sprawdzałem na moim rejonie, poza sprzedażą szamba dają też montaż.. Ale nie wiem, jak w innych częściach kraju to wygląda.
Ja mam namiary na dobre firmy sprzedające szamba betonowe System Plus Warszawa to moje okolice, jakby była pani zainteresowana, chętnie podzielę się informacjami.
Oooo, to poproszę, bo ja z Warszawy jestem. A dokładnie z obrzeża, ale liczy się jak maisto, więc na jedno wychodzi.
Kiedyś pracowałem z taką firmą System Plus – nie miałem żadnych problemów, żeby się dogadać i ustalić wszystkie szczegóły, montaż szamba poszedł sprawnie i jest ok. do dziś – z czystym sumieniem mogę pani polecić tych ludzi. Ceny też nei były wygórowane jak na tamte czasy – myślę, że teraz też nie będzie inaczej. Pozdrawiam.
Dziękuję za pomoc, na pewno zadzwonie do tej firmy! Uszanowania! Wink
Przekierowanie