Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Pomysł na prezent dla młodej mamy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koleżanka z pracy właśnie urodziła dziecko i chciałbym kupić jej coś przydatnego. Może być coś dla nie albo dla dziecka. Nie znam się na tym, więc proszę o podpowiedziSmile
Mamie kup kwiaty, a dziecku jakąś grzechotkę. Uniwersalnie i niedrogo.
Jak byś chciałbyś być nieco mniej ‘uniwersalny’ to może pomyśl o kosmetykach do pielęgnacji dziecka. Ciekawym pomysłem mogą być kosmetyki Skarb Matki albo jakieś preparaty wzmacniające z dużą zawartością witaminy D, coś dla mamy i dla jej dziecka. Na przykład jeden z preparatów marki Mollers tanio pewnie do końca nie będzie, ale z takie upominku koleżanka na pewno bardziej się ucieszy niż z kwiatów, które i tak raz dwa zwiędną.
Znajoma na pytanie, co bys chciała dostać w prezencie dla Ciebie, a nie dla dziecka, powiedziała mi, ze przydałby jej się Auriderm. To taki srodek, który pomaga w uszczelnieniu naczyń krwionośnych. Także jak widzisz, potrzeby świezo upieczonych mam bywaja bardzo prozaiczne. Nie mówie od razu żebyś kupował jej Cholinex, ale jak kupisz jej jakiś niedrogi, ale skuteczny w działaniu krem regenerujący lub jakiś inny kosmetyk do pielęgnacji ciala to na pewno będzie zadowolona.
Przekierowanie