Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Zmiana działalności i sprzedaż starego dostawczaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Jak widać po tytule mojego posta, jestem osobą która nie lubi stać w miejscu, nie lubi rutyny, nie lubi się przyzwyczajać. Kiedyś prowadziłem swoją działalność gospodarczą, sklep z magazynem, więc potrzebowałem samochodu dostawczego. Teraz rozwijam się i otwieram własny gabinet, więc samochód tego typu nie jest mi już potrzebny. Chcę go sprzedać. Czy znacie firmy, komisy, osoby, które byłyby zainteresowane kupnem takiego samochodu dostawczego? Może Wy go potrzebujecie do swojej działalności?
Wejdź na stronę internetową: skup-samochodow-slask.pl. Tutaj skupują samochody osobowe, dostawcze i inne, zarówno od osób prywatnych jak i od firm. Jest to najlepszy komis samochodowy na Śląsku. Firma ma swoje oddziały w kilku miastach na śląsku, ja korzystałem akurat ze skupu samochodów w Chorzowie zaproponowano mi świetną ofertę za mój stary samochód, sam nie spodziewałem się, że mógłbym dostać za niego aż tyle pieniążków.
Jestem podobna do Ciebie! Ciągle próbuję nowych rzeczy, teraz pracuję w korporacji ale też mam w planach otworzenie własnej firmy. Życie jest za krótkie, by być na stałe związanym z jednym zajęciem. Ludzie w ciągu życia nawet kilkakrotnie zmieniają zawody i wydaje mi się, że dobrze to o nich świadczy.
Znam ten komis. Niedawno dowiedziałam się, że istnieje też oddział autokomisu w Katowicach. Czym prędzej się tam wybrałam, bo też miałam samochód do sprzedania, była to pilna sprawa. Oferta usatysfakcjonowała mnie.
Dziękuję! Racja, nie pomyślałem o tym. Dostanę chyba dobrą propozycję, bo bardzo dbam o mój samochód Smile. I nie widać po nim śladów zniszczenia.
Przekierowanie