Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Pilna pomoc przy odzyskaniu danych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słuchajcie potrzebuję bardzo pilnej pomocy i to jak njaszybciej. Jakimś cudem udało mi się zalać mój laptop na któym mam mnóstwo zdjec. Nie muszę chyba mówić, że jest to moja jedyna kopia na ten moment. Niestety nie zdąrzyłem zgrać ich płytę i teraz nie wiem co zrobić. Czy da się to jakoś odzyskać, bo jeśli nie to... Mam laptopa firmy Dell jeśli to ma jakieś znaczenie.
Generalnie to faktycznie masz niezły problem do rozwiązania, ale żeby Cię uspokoić to napiszę, że wcale nie jest to problem beznadziejny, bo jeśli srpawą zajmą się odpowiedni ludzie, to na pewno uda się przywrócić wszystkie dane, a laptopa można nawet naprawić. Ale faktycznie muszą się tym zająć ludzie, którzy taką robotę mają w jednym paluszku.
No takich cchcę właśnie znaleść, ale ich po prostu nie znam, bo jak do tej pory byłem zadowolony ze swojego sprzętu i z tego jak działa. Dajcie po prostu jakieś namiary na taką firmę.
Mimo, że sprzęt działa, to ja uważam, że powinno się zawsze mieć takie dane firmy w zanadrzeu. Ja korzystam z bardzo dobrej firmy. Zajrzyj sobie tutaj http://www.serwismarszalkowska140.pl/ser...prawa-dell i spróbuj ich usług...Gwarantuje, że bedziesz zadowolony...
Oby tylko mieli wolne terminy, bo już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić, czy to po prostu zadziała...
Następnym razem to musisz uważasz przede wszystkim z tym, żeby przy sprzecie nie trzymac napojów i jedzenia Smile)) Ja kiedyś dałam do konserwacji mojego laptopa to pamiętam, że jak odbierałam, to gość z serwisu mi się pytam co ja z nim robiłam, bo całą kupkę jedzenia z klawiatury udało mu się usypać Smile)))
Jedno jest pewne, że korzystając z tych usług http://www.serwismarszalkowska140.pl/ na pewno uda się wszystko załatwić. W tym serwisie po prostu z trudnymi sprawami radzą sobie od ręki.
No dobrze, że jest dostęp do takich speców, bo teraz to mnóśtwo utalentowanych osób za granicę wyjechało...
Przekierowanie