Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Zbudowałem dom na przedmieściach. Osoba, która sprzedawała mi działkę zapewniała mnie, że jest tu spokojnie i bezpiecznie, a tymczasem problemy zaczęły się już w czasie budowy. Mianowicie skradziono część materiałów i jakieś narzędzia, dlatego jeden z majstrów zostawał później na noc w k anciapie obok budowy. Później słyszałem o tym, że do kogoś się włamali… no generalnie masakra :/ Dlatego chcę jakoś zabezpieczyć swój dom, ale niespecjalnie wiem, jaie środki mam dostępne…
Prosta sprawa – kupujesz mu psa, najlepiej jakiegoś rotweilera czy podobną rasę, stawiasz mu budę i masz zabezpieczony dom.
Pies to nie narzędzie, zacznijmy od tego. Owszem, może pomagać chronić dom, ale to przede wszystkim żyjąca i czująca istota. Co do zaś obrony domu to myślę, że dobrze by było może zainwestować w solidne ogrodzenie. Jak ograniczysz możliwośc wejścia na Twoją posesję to już połowa sukcesu.
Zwierzak jak najbardziej, tylko tak jak koleżanka mówi – traktujemy jak zwierzaka, a nie zabezpieczenie Wink Płot – ok., też się przyda. Ale myslę, że przede wszystkim warto zamontować jakieś kamerki, albo coś w ten deseń.
Kamerki? A to już trochę nie przesada? Tj., nie zrozumcie mnie źle, Wasze rady są jak najbardziej dobre i cieszę się, że je dostaję, ale nie wiem.. kamerka zazwyczaj kojarzy mi się albo z jakimiś firmami, albo willami, a to po prostu dom Smile
Daj spokój Smile Kamerki teraz są dostępne dla wszystkich, a są doskonałym zabezpieczeniem. Zobacz sobie tę firmę - http://monitoring-it.pl/. Zajmują się nie tylko sprzedażą, ale też i montażem takich kamerek. Dokładnie też Ci objaśnią, jaka jest ich obsługa.
Jeśli mam być szczera, to skoro już w okolicy były już włamania, to ja bym zainwestowała jeszcze w jakiś alarm, czy coś takiego. Z tego co widzę, to w tej samej firmie, na stronie http://monitoring-it.pl/oferta/alarmy mają nowoczesne alarmy. Z tego, co tu jest napisane, to mogą Ci nawet wysłać SMS-a kiedy ktoś się włamie! To dopiero technologia.
Przekierowanie