Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Modyfikacja sklepu internetowego, co polecicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, od ponad roku prowadzę sklep internetowy z akcesoriami dla domu, idzie nam całkiem nieźle, ale szczerze powiem, że byłam średnio zadowolona ze współpracy z firmą, która mi go zrobiła, no i teraz widzę mankamenty, głównie chodziło by mi o łatwiejszą aktualizację baz danych typu stan magazynowy itp. Możecie coś polecić? Ja dopiero się uczę, może poradzicie na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę?
Trzeba było wcześniej o tym myśleć, a nie, teraz to już wiesz...
Tak jak pisałam, nie mam doświadczenia, człowiek uczy się na błędach.
No zgadzam się z Tobą, dobrze, że zauważasz błędy i chcesz je naprawić. Sama prowadzę sklep internetowy z artykułami biurowymi i z doświadczenia wiem, że powinnaś także zwrócić uwagę na aktualizację szablonu na którym pracujesz, może też warto wprowadzić jakieś udogodnienia, no wiesz, coś typu powiązane produkty albo pasujące produkt, o ile jeszcze tego nie masz, to bardzo podoba się klientom! Smile
O, dzięki za wskazówki, faktycznie to dobry pomysł z tym powiązaniem produktów, kurcze, nie pomyślałam o tym, a takie najprostrze rozwiązania są najlepsze. Smile
No zgadzam się z koleżanką, zawsze przybywa klientów jak się wprowadzi taki ulepszenia!
No wiem, wiem. Zdecyduje się na to, tylko macie jakąś zaufaną firmę która solidnie zrobi dla mnie tego typu rzeczy? Z poprzednią nie chcę mieć nic wspólnego!
Kobieto, jest mnóstwo firm, wiesz sobie w przeglądarkę, cała filozofia.
Ja jednak wolałabym jakąś sprawdzoną i przetestowaną firmę Smile
No hej, ja sam ostatnio jakiś czas temu robiłem modyfikację w sklepie internetowym, i powiem Ci że to wyszło mi na dobre. Ja pracowałem z http://jash.pl/, było szybko i sprawnie, zwrócili mi uwagę na kilka spraw i zaproponowali różne rzeczy, także widać, że chcą jak najlepiej, nie zdarli ze mnie dużo kasy, także ja jestem zadowolony.
Stron: 1 2
Przekierowanie