Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Maszyny CNC w Białymstoku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie. Szukam miejsca w Białymstoku, w którym śwoadczone są usługi cięcia blach. Szerokość blachy jest stosunkowo duża, dlatego obawiam się, że moge miec problem zze znalezieniem firmy z odpowiednimi maszynami. Szerokość tej blachy wynosi bowiem przeszło 3200 mm wiec potrzebne sa solidne nozyce gilotynowe. Z gory dziękuję za Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!
Rozumiem, że nie chcesz kupować gilotyny, ale skorzystać z takiej usługi?
Dokładnie tak, możecie coś polecić?
NA rynku dostępnych jest tak wiele rozwiązań w zakresie cięcia blach, że naprawdę można się długo zastanawiać nad wyborem odpowiedniego rozwiazania. Sa urzadzenia ręczne i zaawansowane maszyny cnc. Sa tez przecinarki lase4rowe, plazmowe itp... Wydaje i sie jednak, ze nozyce gilotynowe sa najskuteczniejszym rozwiazaniem,
Witaj, kolega wyzej ma rację, nożyce gilotynowe wyposażone w urzadzenia peryferyjne daja zaawansowane cięcia prostoliniowe. Jeśli chodzi o profesjonalne uslugi zwiazane z maszynami CNC w Białymstoku to moge polecic Ci uslugi tej firmy: http://br-technology.pl/. Podsyłam link, tam możesz sobie poczytać na temat firmy, znaleźć dane kontaktowe itp.
Witam. Przy szerokości powyzej 3000 mm raczej proponowalbym skorzystac z cięcia przy pomocy piły taśmowej. Sprawdzi się to przy cieciu na przyklad rur, prętów i elementów konstrukcyjnych. Przy cieciu gilotyną niestety nie unikniesz delikatnego zniszczeia spadu. Pozdrawiam
JA również polecam firmę, o której mowa wyzej! Wspolprcowałam z nią, więc wiem co mówię Wink Najlepiej zgłosić się do nich, to wszystko doradzą i dobiorą odpowiednią metodę cięcia do materiału Wink Znajomy natomiast zlecał im spawanie metodą TIG MIG/MAG i też był bardzo zadowolony z usługi. Pozdrawiam serdecznie!!!
No najszybsza i najlepsza metoda to wypalanie laserem. Gwarantuje dokładne i precyzyjne cięcia. Ale tak, jak mówi kolega wyzej – w firmie na pewno Ci doradza Wink Pozdrawiam!
JA tez polecam, slyszalam dobre opinie.
Dzięki wielkie!!!
Stron: 1 2
Przekierowanie