Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Gdzie dostanę dobry system audiowizualny do sal konferencyjnych?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka. Mój szef mi zlecił zadanie, które dla mnie może wydawać się niemal nie do wykonania, ale liczę na to, że znajdą się tu ludzie obeznani z tematem. W każdym razie jesteśmy na etapie modernizacji naszych sprzętów, trafiło się to też naszym urządzeniom z sali konferencyjnej. Przyznam szczerze, że oglądałam już różne oferty, różne sprzęty, ale ja nigdy nie byłam w tym temacie specjalnie kumata, dlatego pytam was, czy znacie jakiś dobry sklep, albo firmę, która ma takie systemy audiowizualne?
A co za filozofia wybrać rzutnik, odpowiedni ekran, trochę głośników i inny sprzęt nagłaśniający? Myślałem, ze każdy głupi to potrafi.
Wiesz, może, jeśli chodzi o sprzęt do przedszkola czy podstawówki, gdzie odbiorcy generalnie mają niewielkie potrzeby jeśli idzie o jakość dźwięku i obrazu. Z kolei, jeśli masz salę konferencyjną i powiedzmy, pojawią się jacyś goście biznesowi, jak im wyskoczysz z jakimś tandetnym sprzętem, przez który będziesz słyszeć tylko buczenie, a może coś dojrzysz na ścianie z nędznego rzutnika, to się przekonasz, jaka to filozofia.
Lepiej bym tego nie ujęła Smile dzięki kolezanko!
Rzeczywiście to prawda. My mieliśmy kiedyś taki słaby sprzęt (niby nasz „spec” od IT go wybierał… ale był po prostu straszny) i żadna konferencja nie wyglądała dobrze. Ale widzisz, później trafiliśmy na ofertę firmy Providio, która zaoferowała nam swój system audiowizualny, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Niedość, że obraz jest bardzo dobry, więc w czasie prezentacji wszystko widac, to jeszze dodatkowo dźwięk jest czysty, więc słychać doskonale to, co wygłasza mówca.
Właśnie czegoś takiego bym oczekiwała. Mówisz, że w tej firmie to dostanę? A jakie mają ceny za swoje usługi?
Na sto procent takie, że będziesz zadowolona Smile Oprócz instalacji, to jeszcze oferują serwis tych sprzętów, więc nie pozostajecie bez wsparcia. Jak coś, to Ci mogę na privie podesłać kontakt do nich.
Byłabym bardzo wdzięczna.
w taki razie poszedł i mail i numer telefonu Wink Pozdrawiam serdecznie!
Przekierowanie