Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam firmy specjalizującej się w opracowaniu dokumentów zawierających analize zagrożen dla pracowników i dla konkretnych stanowisk pracy. Podobno teraz taka dokumentacja jest wymagana i stosowanie sie do standardowych przepisów BHP nie jest już wystarczające. Czy to prawda?
Podstawą są zawsze przepisy BHP, bo one mają właśnie minimalizować ryzyko wypadku. Jak Twoi pracownicy byli na szkoleniu BHP to nie masz się czym martwic.
Możesz zlecić wykonanie oceny ryzyka zawodowego w Poznaniu firmie, która zajmuje się higieną i bezpieczeństwem pracy. Taka firma przygotuje odpowiednią dokumentacje i to będzie pózniej podstawą dla wdrożenia odpowiednich środków bezpieczeństwa w miejscu pracy, no i jesteś kryty, jak dojdzie do jakiegoś wypadku albo kontroli. Pod tym adresem http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/oc...awodowego/ znajdziesz namiary na poznańską firme, która przygotowuje taką dokumentacje i organizuje różnego rodzaju szkolenia z szeroko pojmowanego BHP. Możesz skorzystać.
a co to jest ta ocena? kolejny biurokratyczny przepis żeby wyssać pieniądze z przedsiębiorcy?
Przygotowanie dokumentacji jest obowiązkowe i nic na to nieporadzisz, przynajmniej według mojej wiedzy. Jak wykona się taką ocene, to automatycznie na jej podstawie można podjąc odpowiednie kroki prewencyjne i tym samym ograniczyc ryzyko powstania zagrożenia w miejscu pracy.
Wykonanie oceny ryzyka zawodowego dla konkretnego pracownika i stanowiska pracy to okazja do wdrożenia rozwiązań, które pozwolą zminimalizować te ryzyko. Dzięki temu, jeśli mimo wszystko dojdzie do wypadku, to będziesz mieć świadomość, że zrobiłeś wszystko, żeby takiego wypadku uniknąć. To też prosty sposób na zabezpieczenie się przed ewentualnymi roszczeniami itd.
Myślalem, że to jednak nie jest obowiązkoweSad Tak czy inaczej dzieki za odpowiedź.
Przekierowanie