Najlepsze miejsce na nowe znajomości

Pełna wersja: Co myślicie o występie iluzjonisty na imprezie firmowej? Kogo polecacie z tej branży?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Niedługo moja firma planuje zrobić imprezę firmową dla pracowników. Zastanawialiśmy się nad atrakcjami jakie zapewnimy i wpadłem na pomysł żeby zorganizować iluzjonistę. Znacie może kogoś kto jest w stanie zapewnić dobrą rozrywkę?
W sumie ostatnio trafiłem na stronę piestrzeniewicz.pl przeglądając różne portale w temacie iluzji. Gość ma bardzo fajny repertuar i dobrze by się sprawdził na takiej imprezie. Nie wiem tylko czy organizuje pokazy dla takich małych imprez. Musiał byś bezpośrednio do niego pisać i się dowiedzieć.
Nie wiem czy to taka mała impreza, bo wynajmujemy na tą okazję specjalną salę i będzie około 150 gości wraz z osobami towarzyszącymi. Wydaje mi się że to całkiem pokaźna grupa ludzi i taki artysta powinien być zainteresowany żeby wystąpić przed taką publicznością Smile
Jeżeli mogę coś doradzić to iluzjonista jak najbardziej fajnie, ale oprócz tego przydały by się jakieś inne atrakcje, bo z założenia ich występy nie trwają jakość szczególnie długo. Jak chcesz mieć fajną imprezę to polecam znaleźć jeszcze jakiego komika Smile
Wysłałam ci w prywatnej wiadomości ofertę mojego znajomego. Zajmuje się różnymi pokazami magicznymi i mimo tego że ma niewielki staż to potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagającą publiczność.
Polecam chłopaka o którym pisał kolega wyżej, bo byłem na jego występie i bardzo fajnie prowadzi pokaz. Nie tylko pokazuje fajne iluzje i sztuczki magiczne, ale też ciągle utrzymuje kontakt z publicznością i bardzo fajnie wpływa to na ich zaangażowanie w spektakl Smile
Dokładnie jak kolega wyżej pisał, jeżeli już jakiś iluzjonista ma poprowadzić tą imprezę to na pewno pan Filip. Na jego stronie http://piestrzeniewicz.pl/ znajdziesz cały opis show i dane kontaktowe. Na pewno twoi pracownicy docenią nieszablonowe podejście do organizacji i nikt nie wyjdzie znudzony.
Na pewno nie będzie to jedyna atrakcja, ale nie chcemy iść przetartymi szlakami gdzie zawsze jest jakiś zespół, komik itp. Zależy nam aby nasze imprezy firmowe były jedyne w swoim rodzaju dlatego będzie tam pełno różnego rodzaju gier i zabaw tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.
Przekierowanie