Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Szukam firmy sprzedającej szamba. - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Na każdy temat (/dzial-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Szukam firmy sprzedającej szamba. (/w-szukam-firmy-sprzedajacej-szamba)

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Kassandra - 04-20-2016 07:52 AM

Cześć, potrzebuję informacji o jakiejś dobrej firmie, sprzedającej szamba betonowe – czy ktoś z was ma może sprawdzone namiary na kogoś komu da się zaufać? Będę wdzięczna za wpisy, dziękuję z góry.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Maratończyk - 04-20-2016 09:34 AM

A z jakiego rejonu Polski jesteś? Bo firmy są różne, ciężko tak w ciemno podać. Wink

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Król_sedesów - 04-20-2016 11:33 AM

Jakbyś szukała kogoś od betonowych szamb w Lublinie, to ja ci mogę pomóc. Mam naprawdę sprawdzonego producenta, który za niewielkie pieniądze sprzedaje dobre szambo i zajmuje się jego montażem, więc jakby to był Lublin, pisz.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Kassandra - 04-20-2016 12:02 PM

No akurta nie Lublin, a szkoda – bo mnie zainteresował ten producent. Faktycznie jak szambo to i montaż – chyba dobrze by było mieć dwa w jednym, zakup szamba i montaż z jedną ekipą. Jest tak – że kto sprzedaje ten i montuje?

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Król_sedesów - 04-20-2016 12:50 PM

Wydaje mi się, że tak – przynajmniej te firmy które ja sprawdzałem na moim rejonie, poza sprzedażą szamba dają też montaż.. Ale nie wiem, jak w innych częściach kraju to wygląda.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Rademenes - 04-20-2016 01:01 PM

Ja mam namiary na dobre firmy sprzedające szamba betonowe System Plus Warszawa to moje okolice, jakby była pani zainteresowana, chętnie podzielę się informacjami.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Kassandra - 04-20-2016 01:26 PM

Oooo, to poproszę, bo ja z Warszawy jestem. A dokładnie z obrzeża, ale liczy się jak maisto, więc na jedno wychodzi.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Rademenes - 04-20-2016 02:51 PM

Kiedyś pracowałem z taką firmą System Plus – nie miałem żadnych problemów, żeby się dogadać i ustalić wszystkie szczegóły, montaż szamba poszedł sprawnie i jest ok. do dziś – z czystym sumieniem mogę pani polecić tych ludzi. Ceny też nei były wygórowane jak na tamte czasy – myślę, że teraz też nie będzie inaczej. Pozdrawiam.

Szukam firmy sprzedającej szamba. - Kassandra - 04-20-2016 05:48 PM

Dziękuję za pomoc, na pewno zadzwonie do tej firmy! Uszanowania! Wink