Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Pomysł na prezent dla młodej mamy? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Typowo kobiece tematy (/dzial-typowo-kobiece-tematy)
+--- Wątek: Pomysł na prezent dla młodej mamy? (/w-pomysl-na-prezent-dla-mlodej-mamy)

Pomysł na prezent dla młodej mamy? - Krupier - 07-12-2016 01:40 PM

Koleżanka z pracy właśnie urodziła dziecko i chciałbym kupić jej coś przydatnego. Może być coś dla nie albo dla dziecka. Nie znam się na tym, więc proszę o podpowiedziSmile

Pomysł na prezent dla młodej mamy? - Kassandra - 07-12-2016 03:38 PM

Mamie kup kwiaty, a dziecku jakąś grzechotkę. Uniwersalnie i niedrogo.

Pomysł na prezent dla młodej mamy? - Pandora - 07-12-2016 03:56 PM

Jak byś chciałbyś być nieco mniej ‘uniwersalny’ to może pomyśl o kosmetykach do pielęgnacji dziecka. Ciekawym pomysłem mogą być kosmetyki Skarb Matki albo jakieś preparaty wzmacniające z dużą zawartością witaminy D, coś dla mamy i dla jej dziecka. Na przykład jeden z preparatów marki Mollers tanio pewnie do końca nie będzie, ale z takie upominku koleżanka na pewno bardziej się ucieszy niż z kwiatów, które i tak raz dwa zwiędną.

Pomysł na prezent dla młodej mamy? - Zorza - 07-12-2016 04:18 PM

Znajoma na pytanie, co bys chciała dostać w prezencie dla Ciebie, a nie dla dziecka, powiedziała mi, ze przydałby jej się Auriderm. To taki srodek, który pomaga w uszczelnieniu naczyń krwionośnych. Także jak widzisz, potrzeby świezo upieczonych mam bywaja bardzo prozaiczne. Nie mówie od razu żebyś kupował jej Cholinex, ale jak kupisz jej jakiś niedrogi, ale skuteczny w działaniu krem regenerujący lub jakiś inny kosmetyk do pielęgnacji ciala to na pewno będzie zadowolona.