Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Na poważnie (/dzial-na-powaznie)
+--- Wątek: Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? (/w-czy-niewierny-maz-zasluguje-na-druga-szanse)

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Bryza - 10-25-2016 07:33 AM

To pytanie nie tylko do kobiet ale też i do mężczyzn. Zdradę niełatwo wybaczyć, niełatwo też jest się zmierzyć z tym co następuje w jej konsekwencji. Mierzę się teraz z trudnym wyborem, bo moje decyzje wpłyną nie tylko na moje życie, ale całej mojej rodziny. Są może wśród was osoby, które borykają się lub borykały z podobnym brzemieniem?

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Zorza - 10-25-2016 08:29 AM

Po tym jakim ładnym językiem piszesz widać, że jestes bardzo dobrą i inteligentna kobietą. Teraz się zastanów, czy ten mężczyzna który sprawił ci tyle bólu zasługuje by miec taką kobietę jak ty?

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Kolendra - 10-25-2016 09:42 AM

No ale chyba napisała, że w tym przypadku nie chodzi tylko o nią. dzieci tez bardzo przeżywają rozstanie z rodzicami, ale to niejednokrotnie najlepsze wyjście. Tak też było w moim przypadku. Jak odeszłam od męza mogłam w końcu odetchnąć, przyomnieć sobie kim jestem i kim zawsze byłam. Pozytywnie wpłynęło to na moje życie, chociaz sama decyzja o odejściu była trudna, ale teraz uważam że to najlpesze co mogłam zrobić.

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Meserszmittt - 10-25-2016 10:32 AM

No a dzieci, czy dla nich nie warto jest wybaczyc i zapewnić im pełnej rodziny?

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Kolendra - 10-25-2016 01:07 PM

A czy mężczyzna zdradzając myślał o dzieciach? Mieszkam we Wrocławiu, to duze miasto a mimo to moje dzieci widziały jak ich tata znalazł sobie nową mamusię. To tez jest traumatyczne przeżycie dla nich.

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Gawron - 10-25-2016 03:18 PM

Fakt faktem jest tak, że nie tylko mężczyźni zdadzają. ja musiałem wynająć prywatnego detektywa żeby na własne oczy przekonac się co robi moja żona, gdy ja jestem poza domem. Bez tego pewnie nigdy bym się nie dowiedział jak naprawdę wygląda mój związek i jak traktuje mnie żona i powiem wam, że prawda o osobie z którą się mieszka i planuje przyszłośc jest warta więcej niż wszystko inne.

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Meserszmittt - 10-25-2016 05:12 PM

No fakt, ale co z tą prawdą później zrobić? Bo tu kolezanka chyba wie że mąż ją zdradza, ale nie wie czy wybaczyć czy odejść, mam rację?

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - Bryza - 10-25-2016 07:23 PM

Tak, wiem że mój mąz nie jest mi wierny i zastanawiam się nad rozwodem. Wszelkie obciążające go dowody zostały mi niedawno przedstawione przez biuro detektywistyczne Wrocław okazał się zbyt mały żeby mój mąz mógł ukryc prawdę i choć podejrzewałam go o zdradę od dawna, to teraz mam wszystko czarno na białym, mogłabym wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie i żądać alimentów z tym materiałem który mi przekazał detektyw. jednak mimo tych doznanych krzywd wciąż wiele nas łączy.

Czy niewierny mąż zasługuje na drugą szansę? - sakiewka - 10-25-2016 08:59 PM

Może powinnaś porozmawiać z mężem i dowiedzieć się jak on zapatruje się na wasz dalszy związek. Bo może się okazać, ze twoje rozterki są daremne, a on wcale nie będzie chciał odejść od kochanki, żeby zostać przy twoim boku. Pomyśl o tym.