Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Jak usprawnić pracę w magazynie? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Edukacja / Praca (/dzial-edukacja-praca)
+--- Wątek: Jak usprawnić pracę w magazynie? (/w-jak-usprawnic-prace-w-magazynie)Jak usprawnić pracę w magazynie? - Kassandra - 11-23-2016 05:44 PM

Witam. Od niedawna zajmuję się obsługą magazynu, gdzie funkcjonuje papierowy obieg dokumentów. Słyszałam, że wiele magazynów zostało już unowocześnionych poprzez specjalne programy informatyczne. Czy wiecie coś więcej na ich temat?


Jak usprawnić pracę w magazynie? - Meserszmittt - 11-23-2016 06:25 PM

Do usprawnienia pracy w magazynie służą magazynowe systemy informatyczne (WMS), o których można przeczytać np. pod adresem. Systemy te doceniło już wiele firm różnej wielkości i różnych branż na terenie całej Polski.


Jak usprawnić pracę w magazynie? - Gawron - 11-23-2016 08:30 PM

Warto również wspomniec o praktycznym rozwiązaniu, jakim jest kompletacja głosowa. Wiele praktycznych informacji na ten temat zostało zawartych pod linkiem http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/kompletacja-glosowa. System voice picking można wdrożyć równocześnie z systemami WMS, z którymi jest on kompatybilny.


Jak usprawnić pracę w magazynie? - Kassandra - 11-23-2016 09:23 PM

Rozumiem. A czy mogę liczyć na profesjonalną pomoc fachowców w zakresie wdrożenia tych systemów w mojej firmie?


Jak usprawnić pracę w magazynie? - Gawron - 11-23-2016 11:40 PM

Dobre firmy oferujące tego rodzaju systemy świadczą klientom kompleksową pomoc w zakresie wdrożenia tych systemów w ich przedsiębiorstwach, a także w zakresie dostosowania ich do indywidualnych preferencji i oczekiwań.