Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Na czym polega alkoholowy detoks? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Zdrowie / Uroda / Moda (/dzial-zdrowie-uroda-moda)
+--- Wątek: Na czym polega alkoholowy detoks? (/w-na-czym-polega-alkoholowy-detoks)Na czym polega alkoholowy detoks? - Pandora - 11-28-2016 01:20 PM

Witam wszystkich. Chciałabym się dowiedzieć na czym tak właściwie polega detoks alkoholowy i jak długo trwa? Czy da się coś takiego przeprowadzić w warunkach domowych? Proszę o wypowiedzi osoby które mają doświadczenia z takimi sprawami. Z góry serdecznie dziekuje za pomoc i pozdrawiam.


Na czym polega alkoholowy detoks? - Meserszmittt - 11-28-2016 03:04 PM

Przede wszystkim podstawowym zadaniem detoksu jest przygotowanie organizmu do właściwej terapii. W wielkim skrócie to polega na odtruciu organizmu z toksyn alkoholowych ażeby odstawienie alkoholu nie powodowało negatywnej reakcji organizmu. Dokładniej masz to wyjasnione w tym artykule - http://www.detokspoznan.pl/odtrucia-alkoholowe.html. Jak długo trwa? Zalezy od stanu organizmu i uzaleznienia. U jednych przebiega szybciej u innych wolniej, wolno spytać dlaeczego o to pytasz?


Na czym polega alkoholowy detoks? - Gawron - 11-28-2016 04:52 PM

Hej, sory za wchodzenie w słowo ale jak to się ma do odtrucia narkotykowego? Wygląda mniej wiecej podobnie?


Na czym polega alkoholowy detoks? - Pandora - 11-28-2016 06:16 PM

Podejrzewam że moja matka może mieć problemy z alkoholem bo dziwnie się zachowuje ostatnio, ma huśtawki nastrojów, czasami byle co wyprowadza ją z równowagi. Poza tym niedawno straciła prace tuż przed okresem ochronnym przysługujacym przed emeryturą i tak sobie łaczę kropki...


Na czym polega alkoholowy detoks? - Meserszmittt - 11-28-2016 09:08 PM

Powinnaś z nią szczerze i otwarcie porozmawiać. Nie oceniaj zbyt łatwo, ale jeśli okaże się że to alkoholizm to wiesz że trzeb będzie posłać ją do ośrodka póki nie jest za późno? Co do pytania kolegi, to na tej stronie - http://www.detokspoznan.pl/odtrucie-narkotykowe.html znajdziesz wszystko na temat odtruć narkotykowych. Jeśli to nie wystarczy to napisz do ośrodka pytanie bo ja nie wiem o tym za dużo i nie chce wprowadzić Cię w bład. Pozdrawiam.


Na czym polega alkoholowy detoks? - Pandora - 11-28-2016 09:17 PM

Przymierzam się do rozmowy od dawna ale tak mi troche głupio że nie będzie chodziło o alkohol tylko coś innego i zrobie z siebie idiotke. To bardzo delikatna sprawa i nie chce jej urazić.


Na czym polega alkoholowy detoks? - Meserszmittt - 11-28-2016 10:17 PM

To zrozumiałe ale nikt za ciebie tego nie zrobi. Nic nie ryzykujesz a możesz jej bardzo pomóc.