Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Technika / Elektronika / Sprzęt (/dzial-technika-elektronika-sprzet)
+--- Wątek: Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. (/w-pilna-pomoc-przy-odzyskaniu-danych)Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Kaktus - 11-28-2016 09:07 AM

Słuchajcie potrzebuję bardzo pilnej pomocy i to jak njaszybciej. Jakimś cudem udało mi się zalać mój laptop na któym mam mnóstwo zdjec. Nie muszę chyba mówić, że jest to moja jedyna kopia na ten moment. Niestety nie zdąrzyłem zgrać ich płytę i teraz nie wiem co zrobić. Czy da się to jakoś odzyskać, bo jeśli nie to... Mam laptopa firmy Dell jeśli to ma jakieś znaczenie.


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Alfred - 11-28-2016 11:25 AM

Generalnie to faktycznie masz niezły problem do rozwiązania, ale żeby Cię uspokoić to napiszę, że wcale nie jest to problem beznadziejny, bo jeśli srpawą zajmą się odpowiedni ludzie, to na pewno uda się przywrócić wszystkie dane, a laptopa można nawet naprawić. Ale faktycznie muszą się tym zająć ludzie, którzy taką robotę mają w jednym paluszku.


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Kaktus - 11-28-2016 11:56 AM

No takich cchcę właśnie znaleść, ale ich po prostu nie znam, bo jak do tej pory byłem zadowolony ze swojego sprzętu i z tego jak działa. Dajcie po prostu jakieś namiary na taką firmę.


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Kolendra - 11-28-2016 02:48 PM

Mimo, że sprzęt działa, to ja uważam, że powinno się zawsze mieć takie dane firmy w zanadrzeu. Ja korzystam z bardzo dobrej firmy. Zajrzyj sobie tutaj http://www.serwismarszalkowska140.pl/serwis-laptopow-warszawa/naprawa-dell i spróbuj ich usług...Gwarantuje, że bedziesz zadowolony...


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Kaktus - 11-28-2016 04:47 PM

Oby tylko mieli wolne terminy, bo już nie mogę się doczekać żeby sprawdzić, czy to po prostu zadziała...


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Zorza - 11-28-2016 07:00 PM

Następnym razem to musisz uważasz przede wszystkim z tym, żeby przy sprzecie nie trzymac napojów i jedzenia Smile)) Ja kiedyś dałam do konserwacji mojego laptopa to pamiętam, że jak odbierałam, to gość z serwisu mi się pytam co ja z nim robiłam, bo całą kupkę jedzenia z klawiatury udało mu się usypać Smile)))


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Gawron - 11-28-2016 09:49 PM

Jedno jest pewne, że korzystając z tych usług http://www.serwismarszalkowska140.pl/ na pewno uda się wszystko załatwić. W tym serwisie po prostu z trudnymi sprawami radzą sobie od ręki.


Pilna pomoc przy odzyskaniu danych. - Meserszmittt - 11-28-2016 10:59 PM

No dobrze, że jest dostęp do takich speców, bo teraz to mnóśtwo utalentowanych osób za granicę wyjechało...