Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Technika / Elektronika / Sprzęt (/dzial-technika-elektronika-sprzet)
+--- Wątek: Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? (/w-jak-skutecznie-zabezpieczyc-swoj-dom)Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Maratończyk - 01-30-2017 09:36 AM

Witajcie! Zbudowałem dom na przedmieściach. Osoba, która sprzedawała mi działkę zapewniała mnie, że jest tu spokojnie i bezpiecznie, a tymczasem problemy zaczęły się już w czasie budowy. Mianowicie skradziono część materiałów i jakieś narzędzia, dlatego jeden z majstrów zostawał później na noc w k anciapie obok budowy. Później słyszałem o tym, że do kogoś się włamali… no generalnie masakra :/ Dlatego chcę jakoś zabezpieczyć swój dom, ale niespecjalnie wiem, jaie środki mam dostępne…


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Król_sedesów - 01-30-2017 12:20 PM

Prosta sprawa – kupujesz mu psa, najlepiej jakiegoś rotweilera czy podobną rasę, stawiasz mu budę i masz zabezpieczony dom.


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Kolendra - 01-30-2017 02:43 PM

Pies to nie narzędzie, zacznijmy od tego. Owszem, może pomagać chronić dom, ale to przede wszystkim żyjąca i czująca istota. Co do zaś obrony domu to myślę, że dobrze by było może zainwestować w solidne ogrodzenie. Jak ograniczysz możliwośc wejścia na Twoją posesję to już połowa sukcesu.


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Rademenes - 01-30-2017 05:08 PM

Zwierzak jak najbardziej, tylko tak jak koleżanka mówi – traktujemy jak zwierzaka, a nie zabezpieczenie Wink Płot – ok., też się przyda. Ale myslę, że przede wszystkim warto zamontować jakieś kamerki, albo coś w ten deseń.


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Maratończyk - 01-30-2017 06:03 PM

Kamerki? A to już trochę nie przesada? Tj., nie zrozumcie mnie źle, Wasze rady są jak najbardziej dobre i cieszę się, że je dostaję, ale nie wiem.. kamerka zazwyczaj kojarzy mi się albo z jakimiś firmami, albo willami, a to po prostu dom Smile


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Krupier - 01-30-2017 06:24 PM

Daj spokój Smile Kamerki teraz są dostępne dla wszystkich, a są doskonałym zabezpieczeniem. Zobacz sobie tę firmę - http://monitoring-it.pl/. Zajmują się nie tylko sprzedażą, ale też i montażem takich kamerek. Dokładnie też Ci objaśnią, jaka jest ich obsługa.


Jak skutecznie zabezpieczyć swój dom? - Zorza - 01-30-2017 08:21 PM

Jeśli mam być szczera, to skoro już w okolicy były już włamania, to ja bym zainwestowała jeszcze w jakiś alarm, czy coś takiego. Z tego co widzę, to w tej samej firmie, na stronie http://monitoring-it.pl/oferta/alarmy mają nowoczesne alarmy. Z tego, co tu jest napisane, to mogą Ci nawet wysłać SMS-a kiedy ktoś się włamie! To dopiero technologia.