Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Na poważnie (/dzial-na-powaznie)
+--- Wątek: Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? (/w-kto-przygotuje-ocene-ryzyka-zawodowego-w-poznaniu-w-firmie-produkujacej-czesci)Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Maratończyk - 07-21-2017 01:07 PM

Szukam firmy specjalizującej się w opracowaniu dokumentów zawierających analize zagrożen dla pracowników i dla konkretnych stanowisk pracy. Podobno teraz taka dokumentacja jest wymagana i stosowanie sie do standardowych przepisów BHP nie jest już wystarczające. Czy to prawda?


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Król_sedesów - 07-21-2017 02:55 PM

Podstawą są zawsze przepisy BHP, bo one mają właśnie minimalizować ryzyko wypadku. Jak Twoi pracownicy byli na szkoleniu BHP to nie masz się czym martwic.


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Rademenes - 07-21-2017 03:31 PM

Możesz zlecić wykonanie oceny ryzyka zawodowego w Poznaniu firmie, która zajmuje się higieną i bezpieczeństwem pracy. Taka firma przygotuje odpowiednią dokumentacje i to będzie pózniej podstawą dla wdrożenia odpowiednich środków bezpieczeństwa w miejscu pracy, no i jesteś kryty, jak dojdzie do jakiegoś wypadku albo kontroli. Pod tym adresem http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/ocena-ryzyka-zawodowego/ znajdziesz namiary na poznańską firme, która przygotowuje taką dokumentacje i organizuje różnego rodzaju szkolenia z szeroko pojmowanego BHP. Możesz skorzystać.


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - sten - 07-21-2017 05:31 PM

a co to jest ta ocena? kolejny biurokratyczny przepis żeby wyssać pieniądze z przedsiębiorcy?


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Rademenes - 07-21-2017 06:33 PM

Przygotowanie dokumentacji jest obowiązkowe i nic na to nieporadzisz, przynajmniej według mojej wiedzy. Jak wykona się taką ocene, to automatycznie na jej podstawie można podjąc odpowiednie kroki prewencyjne i tym samym ograniczyc ryzyko powstania zagrożenia w miejscu pracy.


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Bryza - 07-21-2017 07:48 PM

Wykonanie oceny ryzyka zawodowego dla konkretnego pracownika i stanowiska pracy to okazja do wdrożenia rozwiązań, które pozwolą zminimalizować te ryzyko. Dzięki temu, jeśli mimo wszystko dojdzie do wypadku, to będziesz mieć świadomość, że zrobiłeś wszystko, żeby takiego wypadku uniknąć. To też prosty sposób na zabezpieczenie się przed ewentualnymi roszczeniami itd.


Kto przygotuje ocenę ryzyka zawodowego w Poznaniu, w firmie produkującej części? - Maratończyk - 07-21-2017 08:48 PM

Myślalem, że to jednak nie jest obowiązkoweSad Tak czy inaczej dzieki za odpowiedź.