Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Pytacie i odpowiadacie (/dzial-pytacie-i-odpowiadacie)
+--- Wątek: Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? (/w-jakiego-producenta-hartowanych-kabin-prysznicowych-polecacie)Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Rademenes - 10-03-2017 07:24 AM

Siema wszystkim. Piszę bo szukam kogoś kto wykonuje na zamówienie kabiny prysznicowe. Bardzo podobają mi się takie realizacje gdzie szyba zajmuje całą ścianę. Mam w domu przygotowaną wnękę pod taką kabinę i szukam kogoś kto wykona takie coś pod konkretny wymiar.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - mobilna - 10-03-2017 09:39 AM

Z jakiego rejonu firmy szukasz? Mam znajomego który wykonuje różne rzeczy z hartowanego szkła i pewnie pomógł by ci wymierzyć i wycenić taką kabinę. Tylko on jest z okolic stolicy a przewożenie tego to dość kłopotliwa sytuacja.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Rademenes - 10-03-2017 11:02 AM

Mieszkam niedaleko Bielsko-Białej. Najlepiej jak by był to ktoś z tej okolicy z tego powodu co mówisz. Nie chciał bym odebrać tego w częściach. Chyba że firma dowozi i montuje to osobiście to nawet lepiej.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Maratończyk - 10-03-2017 12:35 PM

Polecam ci zajrzeć na stronę glass-hart.com. Firma zajmuje się właśnie architekturą szklaną i w swojej ofercie ma dużo więcej niż tylko kabiny prysznicowe. Jeżeli masz zamiar robić w domu balustrady albo montować panele szklane w kuchni to też wykonują takie rzeczy Wink


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Bryza - 10-03-2017 02:05 PM

Mnie też jakiś czas temu interesowały kabiny prysznicowe hartowane producent który to dla mnie wykonywał to właśnie ten ze strony o którym pisał kolega wyżej. Realizacje możesz zobaczyć na http://glass-hart.com/kabiny-prysznicowe/. Niesamowicie się to prezentuje i dodaje charakteru w domu.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Pandora - 10-03-2017 03:19 PM

Mój brat zamawiał u nich panele szklane do kuchni o bardzo sobie chwalił profesjonalizm. Przyjechali do niego, zrobili wszystkie pomiary i w sumie na wykonanie tych paneli nawet nie czekał jakoś specjalnie długo.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - RoboMietek - 10-03-2017 05:42 PM

Kupowałem u nich balustrady szklane wewnętrzne producent bardzo rzetelny i fachowy. Jeżeli masz jakieś swoje wizje to bez problemu potrafią wykonać nawet nowoczesny projekt. Jak wejdziesz http://glass-hart.com/balustrady/ to masz tam realizacje i możesz zostawić swój numer do kontaktu.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Kaktus - 10-03-2017 06:18 PM

Widziałem kilka takich realizacji i mi się bardzo podobają takie balustrady ale na balkonie albo tarasie. Wygląda to obłędnie a jak jest jeszcze dobrze wykonane to dom bardzo przykuwa uwagę.


Jakiego producenta hartowanych kabin prysznicowych polecacie? - Rademenes - 10-03-2017 06:42 PM

W takim razie dzięki za namiary. Zobaczę ich realizacje i spróbuję się z nimi skontaktować i dogadać jakieś szczegóły. Pozdrawiam Wink