Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Na każdy temat (/dzial-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie (/w-bezpieczny-krem-na-zime-bez-szkodliwych-zwiazkow-w-skladzie)Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Zorza - 11-08-2017 10:37 AM

Hej! Szukam kremu na zimę który dobrze chroniłby skórę a jednocześnie nie może zawierać szkodliwych związków jak ftalany i pochodne ropy naftowej. Jestem alergiczką dlatego unikanie tych substancji jest dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam i z góry dziękuję.


Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Gawron - 11-08-2017 01:35 PM

Z kremów dla alergików bardzo dobrze sprawdzają się te - http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-flos-lek. W składzie nie ma szkodliwych i uczulających substancji, a dla mnie to ważne nie tylko ze względu na alergię. Po prostu staram się unikać wszystkiego co w jakikolwiek sposób może wpływać negatywnie na organizm. Do pewnego czasu żona robiła kremy w domu ale przeszliśmy na te z linku bo są równie bezpieczne Smile


Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Bryza - 11-08-2017 02:22 PM

Sory za zmianę tematu ale czy zamówię tam cisnieniomierze? To bardzo ważne dlatego proszę o szybką pomoc.


Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Gawron - 11-08-2017 04:21 PM

W aptece internetowej dostaniesz bez problemu, chyba wszystkie z oferty są tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/sprzet-medyczny-cisnieniomierze. Z tego co pamiętam tez u nich zamawiałem. W każdym razie cisnieniomierz to podstawowy sprzet medyczny w domu który każdy powinien mieć. Często złe zamopoczucie jest związane z pracą serca co można zweryfikować tylko poprzez pomiary kilka razy dziennie dlatego to tak ważne.


Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Bryza - 11-08-2017 05:06 PM

Właśnie o tym wiem dlatego chciałabym kupić. Mam coś takiego że bez powodu robi mi się słabo, w oczach robi się ciemno i mam wrażenie ze zaraz sie przewrócę. Pomierzę sobie ciśnienie przez kilka dni, bede notować bo to chyba na tle nerwowym.


Bezpieczny krem na zimę bez szkodliwych związków w składzie - Gawron - 11-08-2017 05:53 PM

Może być, ale i tak skonsultuj sie z lekarzem. nigdy nic nie wiadomo a objawy wyglądaja dosyć poważnie.