Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/dzial-tematyczne)
+--- Dział: Zdrowie / Uroda / Moda (/dzial-zdrowie-uroda-moda)
+--- Wątek: Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? (/w-gabinet-medycyny-estetycznej-w-poznaniu-poleccie-jakis)Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Pani_Łyżeczka - 02-02-2018 10:43 AM

Po wielu miesiącach namysłu zdecydowałam się, że skorzystam w końcu z zabiegów medycyny estetycznej. No wiecie chodzi mi o pokreślenie ust i zrobienie w końcu coś ze swoją twarzą, która po wielu latach spędzonych przed monitorem komputera aż woła o pomoc. I o taką pomoc Was również proszę, bo tak do końca to nie wiem, który gabinet działający w tej branży wybrać. Nie mam niestety koleżanek, które korzystały z takich usług, wiec liczę na Was.


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - mobilna - 02-02-2018 11:00 AM

Akurat w moim towarzystwie dość sporo dziewczyn już miało coś robione. Niektóre więcej inne mniej, ale generalnie teraz takie gabinety stały się bardziej gabinetami kosmetycznymi niż medycznymi. Oczywiscie są też wyjątki. Fajnie, że się zdecydowałaś, bo uwierz mi zmiany będą nie tylko na ciele, ale przede wszystkim też w sferze duchowej Smile))


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Pani_Łyżeczka - 02-02-2018 11:46 AM

No fajnie by było, bo człowiek jak już przestanie o siebie dbać w pełnym zakresie, to już się coraz gorzej robi i rutyna się pojawia.


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Kolendra - 02-02-2018 12:20 PM

No dlatego warto coś dla siebie robić co jakiś czas. Jeśli pytasz o najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu to myślę, że powinnaś zajrzeć tutaj http://www.renovital.pl/, bo to bez wątpienia miejsca, z którego jak się raz wchodzi to trudno później wyjść. Oczywiście mam tutaj na mysli szeroki zakres usług, które są skierowane do wszystkich osób bez względu na płeć i wiek, chociaż w większości to jednak panie są stałymi klientkami.


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Rademenes - 02-02-2018 02:18 PM

O przepraszam, ja też swego czasu korzystałem z oczyszczania skóry...


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Kolendra - 02-02-2018 04:04 PM

No też dlatego mówię, że w większosci przypadkow Smile))


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Pandora - 02-02-2018 04:15 PM

Gabinet jest super i bardzo lubię tę atmosferę, która tam jest. Człowiek może poczuć się jak nowo narodzony. Ja swego czasu szukałam miejsca, w którym profesjonalnie wykonują przedłużanie rzęs w Poznaniu i koleżanka zachęciła mnie do sprawdzenia tutaj http://www.renovital.pl/zabiegi/kosmetologia/przedluzanie-rzes, no i tak już zostałam Smile)) Super efekt końcowy gwarantowany.


Gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu - polećcie jakiś? - Babka_lancetowata - 02-02-2018 06:01 PM

Dziewczyny tylko przypominam, że w niektórych przypdkach to nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo jak usta powiększycie to efekt będzie widoczny dopiero po kilku dniach. Najpierw będzie trochę opuchlizny Smile))