Najlepsze miejsce na nowe znajomości
Alkohol na prezent dla szefa - Wersja do druku

+- Najlepsze miejsce na nowe znajomości (http://www.ptgc-med.pl)
+-- Dział: Różne Inne (/dzial-rozne-inne)
+--- Dział: Na każdy temat (/dzial-na-kazdy-temat)
+--- Wątek: Alkohol na prezent dla szefa (/w-alkohol-na-prezent-dla-szefa)Alkohol na prezent dla szefa - Pani_Łyżeczka - 08-06-2020 12:10 PM

Witam. Mam dylemat. Niedługo urodziny szefa i jestem zaproszona razem z mężem na przyjęcie urodzinowe. Nie wiem jednak jaki prezent kupić. Myślałam o ekskluzywnym alkoholu. Tylko który wybrać? Czy możecie mi pomóc?


Alkohol na prezent dla szefa - Krupier - 08-06-2020 01:04 PM

Myślę, że alkohol to nieobowiązujący i elegancki prezent. Wszystko zależy też jaki budżet chciałabyś przeznaczyć na prezent. Przykładowo w kwocie do 200 zł można już kupić whisky z Belgii, Szwecji, a może Tajwanu czy Indii.


Alkohol na prezent dla szefa - Kaktus - 08-06-2020 01:53 PM

Jeśli chodzi o alkohole na prezent to ciekawą ofertę ma https://whiskyembassy.pl/alkohol-na-prezent/ . W ofercie są dostępne alkohole prezentowe poddane wieloletniemu leżakowaniu, idealne dla wytrawnych koneserów. Można zdecydować się na gin, whisky, brandy lub rum, kierując się indywidualnymi preferencjami smakowymi obdarowanej osoby.


Alkohol na prezent dla szefa - Kassandra - 08-06-2020 03:09 PM

Według mnie odpowiednio wybrany trunek może być doskonałą formą podziękowania lub wyrażenia szacunku dla szefa. Oczywiście o ile szef nie jest abstynentem…


Alkohol na prezent dla szefa - Alfred - 08-06-2020 05:04 PM

U mnie alkohol na prezent dla szefa nie sprawdził by się. Mój przełożony to przeciwnik wszelkiego alkoholu…