Odpowiedz 
Rating Thread Options

Gdzie protezy w Poznaniu?

04-01-2016, 11:22 AM
Post: #1
Gdzie protezy w Poznaniu?
Cześć. Wiem, że temat zębów to dość delikatny temat, ale i na mnie nadszedł czas, żeby o to zapytać. Niestety, nie zawsze miałem czas, żeby dbać o zęby jak należy, to i teraz cierpię. Niewiele zębów mi już zostało, dlatego chciałby się dowiedzieć, czy jeśli chodzi o protezy zębowe Poznań ma mi coś wartościowego do zaoferowania. Mam kilku znajomych, którzy wybrali źle i teraz bardzo żałują tego, że wybrali protezy akurat tam, gdzie wybrali. Wiem już, gdzie na pewno nie iść, to teraz bym się chciał od Was dowedzieć, gdzie iść, żeby znowu mieć piękne zabki. Co prawda już nie własne, ale… Pomożecie?
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 02:19 PM
Post: #2
Gdzie protezy w Poznaniu?
Myślę, że dobrego stomatologa w Poznaniu chyba dość łatwo znaleźć. Akurat w Poznaniu uczą bardzo dobrych dentystów, to i gabinety też są co kawałek. Wiem, że w duodneti.pl mają dosyć dobrą ofertę, ale to byś się musiał dowiedzieć więcej osobiście, bo ja tym tematem szczerze mówiąc jeszcze się nie interesowałem, a jedynie ze słyszenia wiem, że tam świetnych specjalistów mają.
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 03:55 PM
Post: #3
Gdzie protezy w Poznaniu?
No właśnie też tak słyszałem! Ludzie mówią, że słyszeli od znajomych, a nikt tam osobiście jeszcze nie był. To czekam tak właśnie, aż ktoś mi z własnego doświadczenia opowie, jak tam jest.
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 05:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 05:47 PM przez rodjan.)
Post: #4
Gdzie protezy w Poznaniu?
Witaj. Widzisz, tka się składa, że ja tam byłam. I rzeczywiście to, co ludzie mówią to wszystko prawda. Usługa naprawdę na najwyższym poziomie, no i co najważniejsze, protezy wszystkie, które robią, są naprawdę wytrzymałe, świetnie dopasowane no i ogólnie mówiąc w skrócie warto się nimi zaiteresowac. Możesz sobie też wejść na ich stronę. Tu w tym linku duodenti.pl/uslugi/protetyka/ akurat masz też wszystkie informacje o protezy. Chyba więcej wiedzieć nie musisz, żeby się zdecydować. No możesz też dokładną ofertę tam przeczytać i zobaczyć, jakie usługi dokładnie wykonują, żebyś nie był zaskoczony, jak tam pójdziesz. W każdym razie na pewno warto.
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 07:21 PM
Post: #5
Gdzie protezy w Poznaniu?
No tak. To teraz już przynajmniej wiem, że rzeczywiście warto tam skorzystać z ich oferty.
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Archive Aktualny czas: 09-21-2020, 08:06 PM